16 лютого – День єднання у Ліцеї №1 міста Житомира

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Сьогодні у ліцеї № 1 міста Житомра теж згадували цей день рік тому, сьогодні під час предметних уроків міркували на тему єднання, аналізували, що дає це свтяо та як змінились усі ми за цей період війни. Приємно те, що наша молодь оптимістично налаштована, вни вірять у пермогу і кажуть про те, що у єдності наша сила, що тільки так ми переможемо ворога, залишимось вільними та незалежними і швидко відбудуємо нашу державу!!!!

Історія свята

Взимку 2022 року Росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення РФ до України. Серед дат, коли це можливо, видання The Sun назвало день 16 лютого 2022 року.

Українська влада закликала громадян країни не панікувати. Пізніше президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання України, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.

Привітання і картинки на День єднання України

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

***

Вітаємо з Днем єднання України. Всім нескінченного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для шкірного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!

 

Матеріали взято з сайту :https://tsn.ua/ukrayina/den-yednannya-2023-roku-osoblivosti-privitannya-2265253.html

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *