День цивільного захисту у Ліцеї №1 міста Житомира

28.04.2023 року у Ліцеї №1 міста Житомира був проведений День цивільного захисту. Обов”язково була попередня підготовча робота адміністрацією закладу, підготовка матеріалів викладачем захисту України Русецьким Анатолієм Васильовичем, вчителькою біології та основ здоров”я Лісовик Наталією Станіславівною та кураторами груп. 

Протягом усього тижня у закладі проводились заходи з метою здоров”язбереження, запобігання виробничим травмам та погіршенню стану здоров’я, проводились психологічні заходи для здобувачів освіти з формування конструктивних способів вирішення складних життєвих ситуацій, розвиток навичок резильєнтності, активізації процесів самодопомоги, самопізнання та саморегуляції. 

28 квітня 2023 року День цивільного захситу у Ліцеї №1 розпочали з проведення лінійки, під час якої виступив директор закладу Андрій Віталійович Полулях,  запрошені гості з Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, були проведені показові заняття з порядку одягання протигазу, загальновійськового захисного комплекту та надання першої медичної допомоги. 

Протягом дня кураторами груп були проведені виховні години з питань цивільного захисту населення, у холі ліцею учні та учениці 8-х-9-х класів могли подивитися важливі та актуальні відеоролики з даних питань. 

Військовослужбовці хімічної служби Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова провели заняття з питань захисту населення в надзвичайних ситуацій для учнів та учениць 10-х – 11-х класів. 

Заступницею директора Соколюк Лілією Йосипівною та вчителькою географії та основ здоров”я Войналович Світланою Володимирівною протягом тижня проводився конкурс навчальних проєктів на тему “Надзвичайні ситуації”, а соціальною педагогинею Борисенко Світланою Вікторівною корнкурс малюнків “Цивільний захист населення”

У дворі ліцею в ЦП-5,  вчителем захисту України Русецьким А.В. були проведені практичні заняття “Призначення та побудова протигазу порядок його підбору та одягання” між командами учнів 9-х класів. А вчителька біології Лісовик Наталя Станіславівна провела у дворі ліцею практичне заняття “Накладання пов’язок, турнікету і мобілізація для транспортування”. 

Завершився цікавий та насичений день для усіх учасників та учасниць освітнього процесу евакуацією , так як тренувально було розпилення в приміщенні газу. Підсумкова лінійка дала можливість впевнено сказати, що день вдався, важливі акценти розставлені, актуальна інформація озвучена, навички важливі – розвинені.

Дякуємо усім, хто готував та проводив різноманітні заходи, матеріали та був залучений до проведення Дня цивільного захисту у Ліцеї №1.

Спільні та злагоджені дії показали, що ми єдині, що ми об’єднані навколо тих питань, які є важливими, які є життєзабезпечуючими! 

Про наш насичений день дивіться фото у галереї !!!!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *