КОНФЕРЕНЦІЯ ОСВІТЯН ЖИТОМИРА

Сьогодні, 29 серпня, в гуманітарній гімназії №23 відбулася щорічна конференція працівників освіти м. Житомира. У конференції взяли участь: міський голова Сергій Сухомлин, заступник міського голови Вікторія Краснопір, депутати, керівництво управління освіти міської ради та закладів освіти міста, представники профспілкових організацій, громадськості, ЗМІ. Також в он-лайн режимі до конференції долучилися педагогічні  колективи ЗОШ № 30, 32, 7, 8. ДНЗ №73, ЦРД № 53. Учасникам заходу було презентовано відеозвіт «Освіта м. Житомира-2018», під час якого відбулося представлення здобутків освітян міста у минулому навчальному році та визначено пріоритетні напрямки щодо подальшого впровадження проекту Нова українська школа.

У своєму виступі міський голова Сергій Сухомлин наголосив: «Щоб місто мало майбутнє, нам потрібно роботи все, щоб наші діти навчалися в сучасних школах. За останній рік у Житомирі було багато зроблено для створення базового матеріального забезпечення закладів освіти. Це і оновлення обладнання кабінетів фізики, створення медіатек, облаштування ігрових та спортивних майданчиків, закупівля інтерактивних дощок, утеплення закладів освіти. На сьогодні маємо необхідний ресурсний потенціал для того, щоб творити свою сучасну історію. Місту потрібні нові Корольови, Ріхтери, Короленки».

Під час  конференції відбулося нагородження педагогічних працівників закладів освіти  м. Житомира.

За  визначні  заслуги  в  реалізації  державної  політики  в  галузі освіти міста,  високий  професіоналізм, результативність  у  роботі,  вагомий   особистий   внесок у  справу навчання  та виховання  підростаючого  покоління  Іменним годинником міського голови були нагороджені:

  • Шиманська Галина Степанівна, завідувач дошкільного  навчального закладу №39;
  • Кошевич Юрій Олексійович, директор Житомирського  міського   ліцею  при  ЖДТУ.

Відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром ІІ ступеню» була нагороджена Пономарьова Галина Анатоліївна, директор  ліцею №25 м.Житомира.
Грамотою  Верховної  Ради  України  за  визначні  заслуги  в  реалізації  державної  політики  в  галузі  освіти,  високий  професіоналізм, вагомий  особистий  внесок  у  розвиток  освіти  міста  та  високу  результативність  у  справі  навчання  і   виховання  підростаючого  покоління:

  • Бондарчук Ірини Василівни, вчителя географії Житомирської загальноосвітньої приватної школи І-ІІІ ступенів «Сяйво»;
  • Шкідченко Катерини Борисівни,  вчителя  історії Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;
  • Семенчук Наталії Миколаївни,  вчителя  фізики Житомирської міської гуманітарної  гімназії  № 23 імені М. Очерета;
  • Ільченко Лариси Олександрівни, вчителя біології спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим  вивченням  іноземних  мов  імені С.І. Ковальчука  м. Житомира;
  • Васьківського  Дмитра  Володимировича,  керівника гуртка «Юний ерудит» Житомирського  міського  центру  науково-технічної  творчості  учнівської  молоді;
  • Таргонського Андрія Леонідовича, керівника гуртка «Юний математик» Житомирського  міського  центру  науково-технічної  творчості  учнівської  молоді;
  • Будько Ніни Леонтіївни, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського;
  • Маліновської Олени Вікторівни,  керівника гуртка «Народного художнього колективу» хорової студії «Струмочок» Житомирського  Центру   творчості  дітей  і  молоді;
  • Купченко Лариси Миколаївни,  художнього керівника «Народного художнього  колективу»  хореографічного ансамблю «Тіп-топ» Житомирського  Центру   творчості  дітей  і  молоді;
  • Костюшко   Ольги   Григорівни,   вчителя   музики,    керівника    гуртка «Зразкового   художнього    колективу»   театрально – хореографічної   студії  «Світлячок»    загальноосвітньої    школи    І-ІІІ  ступенів  № 27 м. Житомира.

За підготовку переможців – учнів та вихованців з базових навчальних предметів, конкурсів-захистів МАН України, творчих конкурсів, турнірів, змагань обласного, всеукраїнського і міжнародного рівнів у розмірі 1000 грн вручено премії:

  • Левченко Любові Григорівні, вчителю французької мови міської гімназії № 3;
  • Кононенко Жанні Василівні, вчителю хімії та екології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;
  • Тарасюку Миколі Дмитровичу, вчителю інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17;
  • Баранову Василю Івановичу, вчителю предмета «Захист Вітчизни» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17;
  • Ващук Олені Василівні, вчителю хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19;
  • Євченко Світлані Василівні, вчителю української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21;
  • Башинській Ганні Володимирівні, вчителю англійської мови гуманітарної гімназії № 23;
  • Каплінській Надії Дмитрівні, вчителю історії екологічного ліцею № 24;
  • Жуковському Сергію Станіславовичу, вчителю  інформатики              ліцею № 25;
  • Кравець Наталії Михайлівні, вчителю географії ліцею № 25;
  • Тарасун Наталії Павлівні, вчителю екології ліцею № 25;
  • Євхімович Надії Анатоліївні, вчителю математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27;
  • Зубаревій Вікторії Вікторівні, вчителю польської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27;
  • Терещук Тетяні Миколаївні, вчителю історії загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 27;
  • Магалецькій Тетяні Діонісіївні, вчителю географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. гетьмана І.Виговського;
  • Котенко Любові Володимирівні, вчителю історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 ім. Я.Домбровського;
  • Ємцю Тарасу Володимировичу, вчителю фізики міського ліцею при ЖДТУ;
  • Морозову Олександру Валерійовичу, вчителю математики міського ліцею при ЖДТУ.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» – Семенчук Наталії Миколаївні, вчителю фізики гуманітарної гімназії № 23 – отримала премію у  розмірі 5000 грн.

За інноваційну діяльність вручено премії у розмірі 1000 грн:

  • Горгуль Валентині Петрівні, вихователю центру розвитку дитини № 5;
  • Бойко Ірині Леонідівні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 6;
  • Ринчковській Тетяні Валентинівні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 33;
  • Соломонюк Світлані Володимирівні, практичному психологу, вихователю дошкільного навчального закладу № 33;
  • Куценко Вікторії Ігорівні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 37;
  • Кучинській Лілії Фотіївні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 43;
  • Максименко Тетяні Анатоліївні, вихователю дошкільного навчального закладу № 57;
  • Сімайкіній Тетяні Юріївні, вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 57;
  • Кучер Світлані Станіславівні, вихователю екологічної студії центру розвитку дитини № 69;
  • Омельяновій Тамарі Леонідівні, вчителю початкових класів міського колегіум

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!