Свято обдарованої молоді у Ліцеї № 1 міста Житомира

Саме таке надзвичанйо прекрасне та щире свято відбулось у Ліцеї №1 міста Житомира 2 червня 2023 року – Свято обдарованої молоді!!!

Нелегкий був навчальний рік у всіх його напрямках, дуже багато викликів було у всіх учасників та учасниць освітнього процесу! Були дні, коли заняття проводилиись у сховищі, але вони проводились.

Наш педаогічний колектив пишається, що ми змогли, ми вистояли і цей рік навчали майже всіх у стінах ліцею – очно!!! Але також ми радіємо, що наші учні та учениці розуміли заради чого всі ризики, заради чого ми навчаємось у стінах закладу, адже результати та успіхи наших найкращих вражають!!!

Більше 150 учнів та учениць від загальної кількості отримали різноманітні грамоти, дипломи різних ступенів та подяки за перемоги в олімпіадах, конкурсах та змаганням – міського, обласного та Всеукраїнського етапів!!!

Кожна перемога – це надзвичайно потужна та самовіддана робота адміністрації закладу, вчителів, учнів та учениць, батьків, наставників, керівників різноманітних гуртків, технічного персоналу тощо.

Окрім грамот та дипломів кожен та кожна отримали солодкі подарунки! 

Дякуємо за підтримку РУДЮ ПЕТРУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ ТА ЙОГО КОЛЕКТИВУ компанії “Рудь” за те, що в такі буремні часи вони підтримують усіх і обдаровану молод  рідного міста в тому числі! 

Ми радіємо цим успіхам, пишаємось учнями та ученицями, дякуємо батькам і вчителям, а також бажаємо міцного здоров”я усім та мирного неба, щоб далі підкорювати вершини та здобувати перемоги!!!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *