Учениця Ліцею №1 міста Житомира Проботюк Анна посіла І місце на Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Визначено імена переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це 9 травня повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки.

«Сьогодні, 9 травня 2023 року, підписано наказ Міністерства освіти і науки України, який затверджує список переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У фіналі конкурсу, що відбувався в дистанційній формі 24 березня 2023 року, змагалися 806 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Відповідно до нової редакції Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що затверджена наказом МОН від 18 жовтня 2022 року № 924, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2022 року за № 1461/38797, переможцями конкурсу стали 72 учасники. У кожній із 12 конкурсних категорій буде визначено одного переможця, який посів перше місце, два переможця, які посіли друге місце, три переможця, які посіли третє місце, згідно з рейтингом результатів», – йдеться у повідомленні.

Учасники мовного змагання демонстрували знання української мови, розмірковували у творах про волонтерство, норми життя суспільства під час війни, значення почесної відзнаки «Місто-герой України». Також висловлювали думки щодо інформаційної гігієни, правил спілкування в соціальних мережах та давали рекомендації, як зацікавити учнів під час онлайн-навчання.

У списку переможців є представники Житомирської області:

І місце

Проботюк Анна Володимирівна, учениця 8 класу Ліцею №1 міста Житомира;

 

Довідка МОН: Відповідно до Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, затвердженого Указом Президента України від 3 жовтня 2008 року № 899, переможцям конкурсу, які посіли перше місце, буде призначено стипендію Президента України.

Інформацію взято з сайту: https://www.zhitomir.info/news_214038.html?fbclid=IwAR0j4nlyFdBFp2CHqpUffstP_HyuvA7rhoo-LoKIPeYbpiqgWIVIGoQ1R1M

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *