Відзначення 8 березня у Ліцеї №1 міста Житомира

Сьогодні, 8 березня 2023 року, у одному з найкращих закладів міста та області, у Ліцеї №1 міста Житомира, відзначали Міжнародний день захисту прав жінок та миру. Так, саме під таким гаслом та розумінням проходив наш день! Дівчата – представниці  з усіх класів були активними учасницями заходу. Кожна з них напередодні самостійно обрала собі образ, який захищала , підбирала відповідний стиль одягу, доносила, що жінка може бути в такій іпостасі, працювати у різних сферах і  при цьому бути самодостатньою та самореалізованою. Тільки є одне “АЛЕ” – дайте можливість їй це зробити!!!! Дайте можливість показати, що жінка може бути юристкою, працівницею станції технічного обслуговування,  пілотесою, поетесою, фотографинею, військовою, приватною підприємицею. Але поряд з тим жінка чудова мати, креативна вчителька, модель тощо.

Понад 10 соціальних ролей демонстрували дівчата, дуже талановито та з акторською майстерністю розповідали про секрети вдалої самореалізації.  І кожна з них говорила, наскільки ця роль для неї важлива, наскільки вона дає можливість розкритись та самоствердитись, проте коли для цього не потрібно боротись з правилами чи відстоювати свої права.

Надзвичайно приємно, що у нашому креативному та новаторському закладі такі ідеї підтримуються адмінстрацією, вчителями та вчительками, кураторками та кураторами, психологічною службою та батьками, адже вони теж брали участь у підготовці та проведенні цього заходу. Така ідея виникла у заступниці з виховної роботи Ірини Євгенівни Леліченко, а психологиня Тетяна Андріївна Бовсуновська та заступниця з навчально-виховної роботи та виконуюча обов”язки директора Лілія Йосипівна Соколюк допопомогли розкрутити цю ідею та втілити її  у життя. Бо на їхню думку, важливо знати справжній сенс  кожного свята, доносити достовірну інформацію своїм ученицям та учням, а також руйнувати ті стереотипи, які є у нашому суспільстві! 

Наприкінці заходу учаниці отримали дипломи з номінаціями відповідно до свого образу та цікаві подарунки від UNICEF Україна. А розподілити номінації допомогло наше поважне журі, куди був запрошений випускник 2020 року Стецько Дмитро, заступник з навчальної роботи Ємець Тарас Володимирович, секретарка керівника Проценко Анастасія Віталіївна, вчитель фізики Кучерявий Владислав Ігорович та голова журі – заступниця директора Соколюк Лілія Йосипівна, яка зараз також виконує обов”язки і директора закладу! 

Ми бажаємо сььгодні кожній у власній боротьбі здобути перемогу, ми бажаємо бути вільною та незалежною, як наша країна, ми прагнемо, щоб жінки були самодостатні та не потребували жодних доказів ті істини, що жінка це не слабка стать, що жінка то не окраса, що жінка, то не тільки берегиня, а свято 8 березня, то не тільки свято весни , краси та жіночності!!!! Бо це точно не так!!!

Пізнавайте, розивайтесь, будьте впевненими у собі та крокуйте до своїх цілей та вершин! 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *