Вітаємо з початком нового навчального року Ліцей №1 міста Житомира

1 вересня розпочався новий навчальний рік 2023- 2024 у Ліцеї №1 міста Житомира!

Для більше ніж 90 нових учнів 8-х класів та понад 400 ліцеїстів та ліцеїсток  гостинно та радо відкрив двері один із найкращих ліцеїв області !

Щиро дякуємо усім педагогічним та технічним працівникам, усім нашим батькам учнів та меценатам і спонсорам за те, що підготували навчальний заклад і створили максимально комфортні умови для навчання найкращої молоді! 

Урочиста лінійка була сповнена різними приємностями, такими як нагородження учнів минулорічних 8-х та 10- х класів похвальними листами, нагородження подяками педагогічних працівників, виступами наших обдарованих ліцеїсток, вітальним словом директора Андрія Віталійовича Полуляха. 

Не забули наші діти власними віршованими рядками подякувати Збройним Силам України, усім тим, хто виборює для нас мир, згадати хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за нашу Україну.

Ми вітаємо усіх зі святом 1 вересня, бажаємо здоров”я міцного нашим ліцеїстам та ліцеїсткам, усім педагогінчим та технічним працівникам, усім нашим шановним батькам, щоб уроки були цікавими , ночі тихими, а дні спокійними  та без тривог! 

Хай буде мир! Хай буде перемога! Хай буде наш ліцей № 1 міста Житомира!

В добрий час, талановиті ліцеїсти незламного ліцею!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *